centrum holdingscommunity, communication, content

centrum holdings

novinky

16.9.2011

Centrum Holdings vylepšuje domovskou stránku Centrum.cz

Domovská stránka Centrum.cz přichází s řadou vylepšení pro svoje uživatele. Nová stránka je více přehlednější, má modernější a výraznější vzhled, více využívá ilustrativních fotografií a rychleji se načítá.

„Chceme, aby Centrum.cz bylo místem, kde se naši uživatelé budou cítit příjemně a najdou přehledně vše podstatné. Počínaje kvalitním zpravodajstvím, praktickými službami a zábavou konče.“ shrnula novinky Lenka Heřmanová, ředitelka pro produkt Centrum Holdings.

Shrnutí nejdůležitějších novinek:

Designové změny Stránka má nově větší písmo, používá výraznější barvy a jednodušší grafiku pro lepší čitelnost a snadnější navigaci na stránce. Úpravou prošlo také samotné logo Centrum.cz. V novém layoutu jsou také tři skiny, které umožní uživatelům personalizaci domovské stránky.

Obsahové změny Nejvíce relevantní a aktuální informace jsou umístěny v horní části stránky. Na první pohled uživatelé uvidí jaké bude počasí, kdo slaví svátek, co zásadního se právě děje nebo jestli jim přišel nový email. Obsahové sekce také budou více využívat větší fotografie, jako upoutávky na konkrétní články. Ve spodní části stránky je nově přidáno i další vyhledávací okno.

Představení hlavních změn je také na: centrum.cz

Content Bottom Line